O nas

Dlaczego my?

Farma Piękności została stworzona przez Katarzynę Barańską i Dominikę Rusin. Połączenie pasji, doświadczenia i stałego rozwijania umiejętności okazało się doskonałą receptą na sukces. Klientki mogą w naszym salonie skorzystać z szeregu rozmaitych zabiegów – na twarz, dłonie, stopy czy całe ciało. Dbamy o to, aby na bieżąco wprowadzać do oferty nowe technologie i kosmetyki oraz wdrażać aktualne branżowe trendy.

Uczestniczymy w wielu branżowych szkoleniach i kursach. Poniżej prezentujemy niektóre z uzyskanych przez nas dyplomów i certyfikatów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że jesteś we właściwych rękach.

Pracujemy z najlepszymi

Zespół FARMY PIĘKNOŚCI

Katarzyna Barańska

Z wykształcenia jestem kosmetyczką, kosmetologiem i masażystką. Ukończyłam studium kosmetyczne Żak, studia kosmetologiczne na wydziale Ochrony Zdrowia w Wyższej Śląskiej Szkole Medycznej w Katowicac, oraz liczne szkolenia z technik masażu. Profesjonalnie zajmuję się kosmetologią leczniczą oraz pielęgnacyjną. Regularnie uczestniczę we wszelkich szkoleniach oraz kursach, powiększając stale swoją wiedzę oraz podnosząc kwalifikacje.

Moją pasją są zwłaszcza naturalne, ekologiczne metody pielęgnacji oraz leczenia skóry, dlatego pracuję jedynie na profesjonalnych, bardzo skutecznych oraz naturalnych w składzie preparatach firm: Sesderma, Anna Lotan czy Clarena.

Poza tym interesują mnie nowoczesne naturalne metody walki z wszelkimi problemami skórnymi jak i starzeniem się skóry. Gwarantuję zabiegi na najwyższym poziomie oraz skuteczności, jak również profesjonalny i nowoczesny sprzęt. Zapewniam pełne zadowolenie oraz bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, ponieważ wszelkie zastosowane metody zabiegowe wybieram po konsultacji oraz za zgodą klienta. Największą satysfakcję sprawia mi możliwość pomocy we wszelkich problemach skórnych. Udzielam również pełnych konsultacji kosmetologicznych.

Każdego klienta traktuję indywidualnie, dlatego poświęcam mu swój cały czas i dzielę się z nim swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Moim priorytetem jest pełna satysfakcja moich klientów. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty zabiegowej.

Katarzyna Barańska - certyfikaty