Okolice oka

Henna

Henna to zabieg polegający na delikatnym farbowaniu włosków. Kolor ulega stopniowemu zmywaniu. Efekt utrzymuje się na rzęsach przez około 3 – 4 tygodnie. Zabiegu nie należy powtarzać częściej niż raz na miesiąc, gdyż mogą one ulec osłabieniu.

W przypadku brwi, rezultat przyciemnienia będzie mniej trwały. Zwykle najpóźniej po dwóch tygodniach trzeba wykonać zabieg ponownie, ale zdarza się, ze henna znika dużo wcześniej. Nie należy jednak przesadzać z częstotliwością wykonywania henny. Tylko w wyjątkowych sytuacjach powinno się farbować brwi w odstępie tygodnia.

Henna – przeciwwskazania:

– stany zapalne i alergiczne skóry
– choroby zakaźne
– niektóre dermatozy
– choroby i uszkodzenia oka (np.jęczmień, zapalenie spojówek czy nawet zaczerwienienie)
– jakiekolwiek uszkodzenia lub otarcia naskórka w okolicy brwi
– świeżo wydepilowane brwi
– soczewki kontaktowe

Henna pudrowa Elleebana brow

Naturalne zabarwienie brwi dzięki efektowi tatuażu na skórze. Bardzo niska zawartość PPD.

Jedyny na rynku aktywator stymulujący do wzrostu włosa. Delikatna i innowacyjna formuła, która sprawia, że henna pozostaje na włosach do 6 tygodni. Bez amoniaku lub nadtlenku wodoru.

Nietestowana na zwierzętach. Vegan friendly.

Rzęsy jedwabne

Rzęsy jedwabne, które produkowane są z protein jedwabiu są lżejsze, a także bardziej miękkie w porównaniu z ich syntetycznym odpowiednikiem. Oprócz tego zdecydowanie bardziej przypominają one naturalne włoski, chociażby z uwagi na swój kształt – są grubsze u nasady i zwężają się ku końcówkom.

Rzęsy jedwabne są dostępne w różnych kształtach i długościach. Niezależnie od tego czy mają nam służyć na co dzień czy na specjalną okazję, to zawsze dobry wybór. Co bardzo istotne, jedwabne rzęsy są grubsze od syntetycznych, a wciąż są od nich zdecydowanie lżejsze. To sprawia, że są one chętnie stosowane także przez osoby, których naturalne rzęsy są rzadkie i słabe.