Zabiegi Clarena

Dla kogo?

Zabiegi z wykorzystaniem preparatów Clarena są przeznaczone dla każdego rodzaju skóry. W ofercie posiadamy propozycje do pielęgnacji zarówno skóry twarzy, jak i innych partii ciała.

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg, który pozwala odżywić i uelastycznić skórę już w kilkadziesiąt minut. Oprócz tego odbudowuje naturalną zdolność do regeneracji, przez co jest jednym z najchętniej stosowanych zabiegów przeciwstarzeniowych.

Na czym polega mezoterapia mikroigłowa?

Zabieg, który wykonasz w naszym salonie, polega na mikronakłuciach naskórka, wykonywanych przy pomocy jednorazowych igieł. Jest więc on całkowicie sterylny i bezpieczny. Nakłucia powodują powstawanie na skórze tysięcy mikro kanalików, dzięki czemu kosmetyki regenerujące są w stanie dostać się znacznie głębiej, a co za tym idzie zadziałać silniej. Mikrourazy powstałe poprzez użycie igieł stymulują skórę do intensywnych procesów regenerujących i naprawczych.

Kto może skorzystać z zabiegu?

Mezoterapia mikroigłowa to świetny zabieg dla osób, których skóra utraciła swoją jędrność, jest sucha i poszarzała. Świetnie sprawdzi się także przy problemach takich jak przebarwienia posłoneczne i potrądzikowe, płytkie blizny czy drobne zmarszczki. Zabieg wykonać można nie tylko na twarzy, ale na całym ciele. Jeśli zmagasz się z cellulitem, zastosowanie go na udach i pośladkach będzie świetnym rozwiązaniem. Możesz go także wykonać, jeśli Twoja skóra na szyi i dekolcie nie jest już tak elastyczna jak kiedyś. Mezoterapia nadaje się zarówno dla cer dojrzałych, jak i dla osób przed 30 rokiem życia. Stosowanie jej w młodszym wieku ma działanie profilaktyczne i wpływa na ogólną kondycję skóry.

Efekty mezoterapii mikroigłowej

Jakich efektów możesz spodziewać się po zabiegu? Z pewnością zauważysz uelastycznienie i ujędrnienie cery, a także znaczne zredukowanie zmarszczek mimicznych i statycznych. Oprócz tego skóra będzie rozświetlona, przestanie się przetłuszczać, a kontur twarzy się poprawi. Mezoterapia mikroigłowa stymuluje procesy samonaprawcze i wzmacnia produkcję kolagenu i elastyny, dlatego jest jednym z najbardziej uznanych zabiegów anti-aging. Jeśli chodzi o działanie na ciele, to pomaga ona rozświetlić skórę, ujędrnić ją i znacząco zredukować cellulit.

Mezoterapia hybrydowa

Mezoterapia hybrydowa to świetny zabieg dla osób, które chcą odżywić, nawilżyć i odmłodzić swoją skórę. W naszym salonie wykonujemy go przy pomocy profesjonalnych produktów i narzędzi, dlatego możesz mieć pewność, że będzie bezpieczny i skuteczny.

Na czym polega zabieg mezoterapii hybrydowej?

Zabieg ten został stworzony jako odpowiedź na najtrudniejsze wyzwanie współczesnej kosmetologii, jakim jest walka z procesami starzenia się skóry. Obecnie istnieją dwie metody, które zasługują na szczególną uwagę. Jest to mezoterapia igłowa i używanie stężonych kwasów w połączeniu z działaniem enzymów proteolitycznych. Żaden sposób nie jest idealny, każdy ma jakieś braki, dlatego też warto jest stosować kilka technik regenerujących w jednym zabiegu, aby osiągnąć zauważalne efekty. Hybrydowe zabiegi to nowatorskie połączenie kilku niezwykle skutecznych technik stymulacji skóry – eksfoliacji progresywnej, mezoterapii igłowej peptydami i mikronakłuć (dermapen) oraz zaawansowanej aktywnej pielęgnacji, które działając razem dają spotęgowane efekty medyczne i estetyczne.

Czy należy bać się zabiegu hybrydowego?

Wiele klientek naszego salonu zastanawia się, czy łączenie podczas jednej wizyty kilku zabiegów ma sens. W tych wątpliwościach nie ma nic dziwnego, gdyż połączenie dwóch inwazyjnych metod tzn. mikronakłuć z równie inwazyjnym zastosowaniem kwasów może wydawać się przerażające. Jednak oddając się w ręce profesjonalistów nie ma się czego obawiać. Dobrze wykonany zabieg nie uszkadza skóry, a wręcz przeciwnie regeneruje ją maksymalnie, gdyż skóra otrzymuje wtedy dawkę uderzeniową produktów kosmetycznych, która całkowicie zmienia jej wygląd. Każda sceptycznie nastawiona do zabiegu osoba zmienia swoje zdanie zaraz po wykonaniu zabiegu.

Efekty mezoterapii hybrydowej

Efekty po zabiegu są zauważalne już po kilku godzinach. Możesz spodziewać się:
– odmłodzenia wyglądu poprzez napięcie skóry
– ujędrnienia skóry
– spłycenia bruzd i zmarszczek
– zmniejszenia się przebarwień
– poprawę kolorytu skóry
– rozjaśnienie skóry
– odżywienie skóry
– odświeżenie wyglądu