Zabiegi Anna Lotan

Informacje o marce

Anna Lotan jest izraelską firmą która od ponad 50 lat zajmuje się produkcją naturalnych dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała w gabinetach kosmetycznych. Producent ekskluzywnych, funkcjonalnych, profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, do stosowania przez licencjonowanych kosmetologów i innych specjalistów pielęgnacji skóry w salonach i uzdrowisk, wysokiej jakości produkty do użytku domowego dla swoich klientów.

Dzięki specjalnie opracowanym formułom kosmetyki są hypoalergiczne, ponieważ nie zawierają sztucznych barwników, zapachów oraz w miarę możliwości unikane jest użycie chemicznych emulgatorów i konserwantów. Wszystkie produkty są stworzone w harmonii z metabolizmem skóry, dla każdego typu cery i szacunku dla zewnętrznej ochronnej bariery skórnej. W rezultacie, stworzyliśmy szeroki zakres produktów, które są szczególnie łagodne dla skóry, surowce są przyjazne dla środowiska, na bazie składników odnawialnych.

Oczyszczanie twarzy manualne bez użycia wapozonu

Nowoczesna metoda oczyszczania dla każdego typu cery, dzięki naturalnej formie rozpulchniania naskórka, która nie powoduje rozgrzania skóry oraz nie powoduje uszkodzeń przestrzeni międzykomórkowych. Zalecany jest dla osób z silnym łojotokiem, trądzikiem po leczeniu dermatologicznym, dla osób z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi oraz dla skór wrażliwych i alergicznych.

Oczyszczająco-regenerujący zabieg C-White

Doskonale regeneruje oraz odświeża cerę po intensywnym opalaniu. Jest to zabieg idealny dla osób palących i dla osób ze zszarzałym, grubym naskórkiem. Jest to zabieg polecany w każdym wieku. Po zabiegu skóra jest widocznie rozświetlona, jędrna i odbudowana.

Łagodząco-uszczelniający naczynia krwionośne zabieg Myrtle

Jest to zabieg przeznaczony dla osób z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, z silnie pobudzoną i zaczerwienioną skórą. Wyciąg z drzewa Mirry powoduje wyciszenie skóry i widoczne obkurczenie naczyń krwionośnych.